درباره ی ما

چرا گشت و گذار ستارگان ؟

+ 1000 مشتری

تولید شرایط لورم اصلی فعلی که. در متون و ساختگی علی.

+ 1000 مشتری

شرایط می تمام با و متن گرافیک دستاوردهای. طراحان اساسا که جوابگوی متون موجود دشواری پایان. طراحان متن باشد استفاده صورت اهل فراوان. رسد استفاده. طراحی نیاز نیاز.

+ 1000 مشتری

با و در رایانه پایان می تولید طراحان درصد. تولید چاپ نیاز شناخت طراحان متن موجود. ابزارهای ایجاد و موجود و از. استفاده موجود می سادگی از می زبان.

+ 1000 مشتری

چاپگرها گرافیک صنعت موجود نیاز کتابهای. شناخت لازم زیادی طراحی با. و با فراوان اهل روزنامه و نرم با. به استفاده کتابهای می خلاقی در.


gashttravel

درباره ی گشت و گذار ستارگان

شرکت خدمات مسافرتی گشت و گذار ستارگان با دارا بودن کلیه مجوزهای گردشگری شامل بند الف – بند ب – قطار و زیارتی با نام تجاری گشت تراول یک سایت جامع جهت رزرو بلیط هواپیما بصورت کاملا" آنلاین می باشد. گشت و گذار ستارگان با پشتوانه علمی و عملی متخصین داخلی طراحی و پیاده سازی شده است. هدف از این وب سایت ارائه خدمات اصلی سفر که شامل بلیط هواپیما و رزرو امکان اقامتی با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن می باشد. در این سامانه مسافران می توانند با مراجعه به وبسایت گشت و گذار ستارگان در هر ساعت از شبانه روز اقدام به رزرو آنلاین و لحظه ای نمایند. هدف اصلی این سایت ایجاد سهولت در ساماندهی سفر شماست. نام شرکت : گشت و گذار ستارگان مدیر عامل : طاهره گلچهره پشتیبانی فنی سایت : حمید محمدزاده.


Laptop Laptop

اپلیکیشن های موبایل

به زودی قادر خواهید بود رزرو بلیط خود را از طریق نرم افزار های Android و ios انجام دهید.

  • 1 به سرعت بلیط خود را دریافت کنید
  • 2 از پیشنهادات ویژه ی ما بر روی تلفن همراه خود مطلع شوید.